Posted on

گل Fave شما به چه معناست؟

احتمالاً بسیاری از ما تعجب می کنیم که چرا در روز ولنتاین گل به عزیزان داده می شود. یا چرا در روز مادر به مادران خود گل می دهیم؟ چرا برای افراد بیمار گل می فرستیم؟ یا چرا وقتی می خواهیم در یک مناسبت خاص چیزی را برای شخصی ارسال کنیم ، گل اولین چیزی است که به ذهن ما خطور می کند؟ خوب ، این احتمالاً به این دلیل است که هر گل واقعاً معنایی نمادین دارد. در کل جهان تعداد بی شماری گل وجود دارد. همانطور که می خواهیم همه آنها را ذکر کنیم ، بگذارید فقط برخی از آنها را که در لیست طولانی نام گلها و همچنین معنی متناظر آنها وجود دارد ، ذکر کنیم.

آزالیا

اول در لیست طولانی نام گلها آزالیا است. تیره این گل Rhododendron است. این گیاه در ایالات متحده و ژاپن رشد می کند ، که دلیل وجود جشنواره های آزالیا در این دو کشور را توضیح می دهد. در چین ، آزالیا نماد زن گل میخک هندی بودن است. در کشورهای دیگر ، این نماد مراقبت ، شکنندگی و اشتیاق است.

GLADIOLUS

دومین لیست طولانی از نام گلها گلادیولوس است. این گل بخشی از قبیله Ixieae ، زیر خانواده Ixioideae ، خانواده Iridaceae و راسته Asparagales را تشکیل می دهد. مکان هایی که گلادیولوس دیده می شود شامل آفریقای جنوبی ، آفریقای گرمسیری ، آسیا و اروپای مدیترانه ای است. معنای این گل همچنین به گلادیاس معروف است ، سخاوت ، عشق در نگاه اول و قدرت شخصیت است.

من رو فراموش نکن

Forget-Me-Not به نظر نمی رسد یک اسم گل باشد اما در واقع در لیست طولانی نام گل ها قرار دارد. نام علمی آن Myosotis است ، بخشی از زیر خانواده Boraginoideae است و در خانواده Boraginaceae قرار دارد. این تیره تقریباً از پنجاه گونه تشکیل شده است و نام Forget-Me-Not از فرهنگ عامه ریشه گرفته است. آنچه این گل نماد است از قبل واضح است ، اما جدا از آن ، این همچنین نماد عشق واقعی است.